×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 45
Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко нещодавно з візитом відвідав спортивну базу "Заросляк", яка розташована у Карпатах під г. Говерла, де наразі, Національна збірна України з дзюдо, зокрема Дарія Білодід, проводить навчально-тренувальний збір по підготовці до Олімпійських ігор 2020 в Токіо.
Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
Ветерани Федерації дзюдо Івано-Франківська, які вступили до лав ТРО Івано-Франківської ОТГ, сьогодні склали урочисту присягу Добровольця на захист українському народові!!!
Понеділок, 21 лютого 2022 10:59

З Днем єдності, Україно!!!

З Днем єдності, Україно!!!  Україна СИЛЬНА та ЄДИНА!!! 
Вітаємо переможців та призерів Відкритого турніру з judo «Junior”, який відбувся 13.02 у м. Львів!
Вітаємо спортсменок федерації з успішним виступом на всеукраїнських змаганнях з дзюдо!
Спортсмени Федерації дзюдо Івано-Франківська пройшли атестацію на пояс.
15-17 жовтня у Чернівцях відбувся Чемпіонат ГО "ВФСТ "Україна" з дзюдо серед юнаків та дівчат  за програмою "Хто ти , майбутній олімпієць?", в якому взяли участь більше  двадцяти команд в тому числі і вихованці ДЮСШ-1 ОР Федерації дзюдо Івано=Франківська.
На фото: Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко та обличчя федерації Алла Івашина.
Сьогодні до Івано-Франківська у рамках презентації «Методики викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти» та відзначення Олімпійського уроку завітав президент НОК України Сергій Бубка.
Сторінка 1 із 15