Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко нещодавно з візитом відвідав спортивну базу "Заросляк", яка розташована у Карпатах під г. Говерла, де наразі, Національна збірна України з дзюдо, зокрема Дарія Білодід, проводить навчально-тренувальний збір по підготовці до Олімпійських ігор 2020 в Токіо.
Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
17 вересня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед Майстрів (ветеранів).
Сьогодні у Івано-Франківську відбулися святкування з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні. Під час святкування заступник міського голови Івано-Франківська Віталій Федорів та директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко нагородили подяками спортсменів, тренерів та причетних до розвитку фізичної культури і спорту в Івано-Франківській ТГ.
Ура-а-а-а!!! Неймовірно!!! Олімпійська медаль - Дарія Білодід!!!
У місті Калуш вібувся XX Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений 32-й річниці виведення військ з Афганістану.
Спортсмени Федрації дзюдо Івано-Франківська взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків 2006-2007, 2008-2009 та дівчат 2006-2008 "LION JUDO CUP", який проходив у Львові.
Президія ФДУ ухвалила нові дати проведення чемпіонату України з дзюдо серед юніорів U21, що мав відбутися в Харкові з 30 березня по 1 квітня.  
Навчальний посібник "Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти" можна завантажити в електронному вигляді з офіційного сайту Федерації дзюдо України!
13 травня у Києві проходить Відкритий Кубок України з дзюдо, за участю спортсменів з України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану.
Сторінка 1 із 14