Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко нещодавно з візитом відвідав спортивну базу "Заросляк", яка розташована у Карпатах під г. Говерла, де наразі, Національна збірна України з дзюдо, зокрема Дарія Білодід, проводить навчально-тренувальний збір по підготовці до Олімпійських ігор 2020 в Токіо.
Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
У місті Калуш вібувся XX Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений 32-й річниці виведення військ з Афганістану.
Спортсмени Федрації дзюдо Івано-Франківська взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків 2006-2007, 2008-2009 та дівчат 2006-2008 "LION JUDO CUP", який проходив у Львові.
Президія ФДУ ухвалила нові дати проведення чемпіонату України з дзюдо серед юніорів U21, що мав відбутися в Харкові з 30 березня по 1 квітня.  
Навчальний посібник "Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти" можна завантажити в електронному вигляді з офіційного сайту Федерації дзюдо України!
13 травня у Києві проходить Відкритий Кубок України з дзюдо, за участю спортсменів з України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану.
Українка Анастасія Турчин виборола бронзову нагороду на Grand Slam у Казані!
7 травня у Львові завершилася Відкрита клубна ліга дзюдо  ІІ дивізіон ІІ тур.
З 23 по 25 квітня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбулася XVI літня Універсіада з дзюдо.
Сторінка 1 із 14