Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
З 1 по 3 квітня у Анталії (Туреччина) відбудеться турнір серії Grand Slam, у якому візьмуть участь і представники збірної України.
З 19 по 20 березня в Сумах відбудеться чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. До вашої уваги розклад змагань та посилання на онлайн трансляції, пише ФДУ.  
Організаційним комітетом командного чемпіонату України спортивних шкіл та відділень дзюдо «Дитяча ліга дзюдо», серед юнаків та дівчат до 15 років (2007-2008 р.н.), опубліковано регламент проведення попереднього етапу змагань, що відбудеться 10 квітня.
13 березня спортсмени федерації дзюдо Івано-Франківська взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо "Київська весна".
7 березня у Львові відбулася Відкрита дитяча клубна ліга з дзюдо  2 дивізіон 2 тур.
Нещодавно, президент федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко разом з виконавчим директором Сергієм Курилюком поспілкувалися з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим та директором департаменту «Молодіжної політики та спорту» Віталієм Матешком про популяризацію та розвиток дзюдо у нашому місті.
З 5 по 7 березня в столиці Узбекистану Ташкенті відбудеться турнір серії Grand Slam, в якому візьме участь 497 атлетів з 71 країни світу.
Вівторок, 02 березня 2021 06:28

Підсумки Кубку Європи в Празі

На минувших вихідних в чеській Празі вперше за довгий час відбувся Відкритий Кубок Європи, в якому мали змогу взяти участь 29 українських дзюдоїстів.
Сьогодні, 27 лютого, в Одесі відбувся відкритий турнір з дзюдо серед юнаків "JUDOKA".
Сторінка 1 із 13