Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко нещодавно з візитом відвідав спортивну базу "Заросляк", яка розташована у Карпатах під г. Говерла, де наразі, Національна збірна України з дзюдо, зокрема Дарія Білодід, проводить навчально-тренувальний збір по підготовці до Олімпійських ігор 2020 в Токіо.
Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
Спортсмени Федерації дзюдо Івано-Франківська пройшли атестацію на пояс.
15-17 жовтня у Чернівцях відбувся Чемпіонат ГО "ВФСТ "Україна" з дзюдо серед юнаків та дівчат  за програмою "Хто ти , майбутній олімпієць?", в якому взяли участь більше  двадцяти команд в тому числі і вихованці ДЮСШ-1 ОР Федерації дзюдо Івано=Франківська.
На фото: Президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко та обличчя федерації Алла Івашина.
Сьогодні до Івано-Франківська у рамках презентації «Методики викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти» та відзначення Олімпійського уроку завітав президент НОК України Сергій Бубка.
25 вересня в м.Чернівці пройшов відкритий турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат 2006-2007р.н. і 2008-2010р.н. ФСТ"Україна" пам'яті майстра спорту Степана Кініщука.
17 вересня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед Майстрів (ветеранів).
Сьогодні у Івано-Франківську відбулися святкування з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні. Під час святкування заступник міського голови Івано-Франківська Віталій Федорів та директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко нагородили подяками спортсменів, тренерів та причетних до розвитку фізичної культури і спорту в Івано-Франківській ТГ.
Ура-а-а-а!!! Неймовірно!!! Олімпійська медаль - Дарія Білодід!!!
Сторінка 1 із 15