Федерація дзюдо Івано-Франківська розпочала свою роботу та прийшов час знайомитися із людьми, які поставили за мету розвивати та популяризувати спорт, а саме дзюдо, у нашому місті.
14 січня відбулась зустріч виконавчого директора федерації дзюдо Івано-Франківська Сергія Курилюка з керівництвом навчально-спортивної бази «Заросляк», розташованої в межах Карпатського національного природного парку під горою Говерла на висоті 1330 метрів над рівнем моря.
У катарській Досі стартував перший в новому році турнір – Masters-2021, який вважається найпрестижнішим з турнірів «Світової серії дзюдо».
Вчора під час презентації посібника Федерація дзюдо Івано-Франківська підготувала один сертифікат на суму 10 000 гривень, який був розіграний між 5 спортивними залами на їх потреби.
Вчора в офісі Федерації дзюдо Івано-Франківська відбулася неофіційна презентація навчального посібника «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти».
КАЛЕНДАР СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2021 рік.
Федерація дзюдо України планує у 2021 році запустити нові змагання – чемпіонат України серед спортивних шкіл «Дитяча Ліга дзюдо».
Мріє Дмитро відвідати Японію — батьківщину дзюдо та поспілкуватися і повчитися у знаних майстрів країни вранішнього сонця.
В п’ятницю, 27 листопада, в Києві відбулося розширене засідання тренерської Ради Федерації дзюдо України, на якому було підведено підсумки 2020 року, сформовано склад штатної команди на 2021 рік, а також обговорено подальші перспективи українського дзюдо.
Федерація дзюдо України розробила пакет документів, які стосуються норм і правил проведення змагань під егідою національної федерації, а також змагань в умовах пандемії Covid-19.
Сторінка 1 із 10