Середа, 23 грудня 2020 12:04

Перелік змагань та зборів на 2021 рік

КАЛЕНДАР СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2021 рік.

  

СІЧЕНЬ

03-07  НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ "Конча-Заспа"

11-13  MASTERS, Доха, Катар

17-31   НТЗ збірної команди, Ворохта, НСБ "Заросляк"

23-31   НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ "Конча-Заспа"

29-31   відкритий Континентальний Кубок, Софія, Болгарія

 

 ЛЮТИЙ

01-10   міжнародний тренувальний табір, Туреччина

08-17   НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ "Конча-Заспа"

05-18   НТЗ збірної команди, Тель-Авів, Ізраїль

18-20   GRAND SLAM, Тель-Авів, Ізраїль

21-26   НТЗ збірної команди, Тель-Авів, Ізраїль

27-28   відкритий Континентальний Кубок, Прага, Чехія

 

 БЕРЕЗЕНЬ

01-10   міжнародний тренувальний табір, Німбурк, Чехія

05-07   GRAND SLAM, Ташкент, Узбекистан

15-25   НТЗ збірної команди, Київ, ОНСЦ "Конча-Заспа"

17-19   чемпіонат України U18 (2004-2006 р.н.), за призначенням

26-28   GRAND SLAM, Тбілісі, Грузія

30-01  чемпіонат України U21 (2001-2006 р.н.), за призначенням

 

 КВІТЕНЬ

02-04   GRAND SLAM, Анталія, Туреччина

03-04   всеукраїнський турнір «Дитячий фестиваль дзюдо» (юнаки), Київ  

03-05   всеукраїнський турнір  «Кубок Континіуму» (юнаки та дівчата 2004-2006) +НТЗ, Луцьк

05-12   міжнародний тренувальний табір, Анталія, Туреччина

10-11   Кубок Європи U18, Тепліце, Чехія

13-18   міжнародний тренувальний табір, Папендаль, Нідерланди

16-18   чемпіонат Європи, Лісабон, Португалія

17-18   всеукраїнський турнір на призи ЗМС Р. Машуренка (молодь до 23 років), Луцьк

17-18   всеукраїнський турнір «Київська весна» (юнаки та дівчата 2006-2007, 2008-2009 р.н.)

23-24   всеукраїнський турнір на призи Н. Месаблішвілі (юнаки та дівчата), Київ

23-25   всеукраїнський турнір «RANDORI CUP» (юнаки, дівчата 2006-2007, 2008-2009 рр.н.), Ужгород

24-25   Кубок Європи U18, Клуж Напока, Румунія

           Кубок України, за призначенням

           командний чемпіонат України серед ДЮСШ "Дитяча ліга дзюдо" (юнаки, дівчата 2007-2008 р.н.), попередній раунд

           чемпіонат ФСТ «Спартак» (юнаки, дівчата 2001-2006 р.н.)

           Всеукраїнський турнір на призи Ігоря Гончара (юнаки, дівчата), Хмельницький

 

 

ТРАВЕНЬ

07-09   GRAND SLAM, Париж, Франція

10-15   міжнародний тренувальний табір, Париж, Франція

14-15   всеукраїнський турнір «Естафета поколінь» пам'яті генерал-майора І. Момота (юнаки та дівчата 2007-2008, 2009-2010 р.н.), Черкаси

15-16   всеукраїнський турнір пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, Луцьк

15-16   Кубок Європи U18, Бельсько-Бяла, Польща

17-23   міжнародний тренувальний табір, Тата, Угорщина

27-02   всеукраїнський турнір "Пам'ять" на честь співробітників правоохоронних органів та воїнів АТО, які загинули при виконанні службових обов'язків (юнаки та дівчата 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 р.н.), Очаків + НТЗ

27-28   EJU суддівсько-тренерський семінар, за призначенням

27-30   відкритий турнір міст-побратимів (особисто-командний, юнаки, дівчата 2008-2009 р.н.), Київ

29-30   Кубок Європи U21, Лейбніц, Австрія

           чемпіонат України U16 (2006-2007 р.н.), за призначенням

           командний чемпіонат України серед ДЮСШ "Дитяча ліга дзюдо" (юнаки, дівчата 2007-2008 р.н.), фінал

           всеукраїнський турнір «Кубок Поділля» (юнаки, дівчата), Хмельницький

 

 ЧЕРВЕНЬ

07-13   чемпіонат світу, Будапешт, Угорщина

13-19   міжнародний тренувальний табір, Аліканте, Іспанія

19-20   Кубок Європи, Подчетртек, Словенія

19-20   Кубок Європи U21, Познань, Польща

24-27   чемпіонат Європи U18, за призначенням

 

 ЛИПЕНЬ

04-23   НТЗ збірної команди, Японія

10-11   Кубок Европы U21, Пакш, Угорщина

17-18   Кубок Европы U21, Прага, Чехія

24-31   ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ, Токіо, Японія

31-01   Кубок Европы U21, Бухарест, Румунія

 

 СЕРПЕНЬ

 

 ВЕРЕСЕНЬ

07-09   чемпіонат ФСТ «Динамо» (юнаки та дівчата 2005-2007 р.н.), Очаків, Миколаївська обл.

09-12   чемпіонат Європи U21, Люксембург

14-16    чемпіонат України U23, за призначенням

18-19    Кубок Європи, Братислава, Словаччина

25-26    відкритий Континентальний Кубок, Таллін, Естонія

 

 ЖОВТЕНЬ

02-03   Кубок Європи, Дубровник, Хорватія           

04-06   чемпіонат України, за призначенням

09-10   відкритий Континентальний Кубок, Мінськ, Білорусь

23-24   Кубок Європи U18, Копер, Словенія

30-31   всеукраїнський турнір, присвячений пам'яті волинських майстрів дзюдо (юнаки, дівчата 2006-2007, 2008-2009 р.н.), Луцьк

 

 ЛИСТОПАД

05-06   Кубок федерації дзюдо Києва (юніори, юніорки 2002-2006 р.н.), Київ

06-07   всеукраїнський турнір, присвячений 78-й річниці звільнення Києва (юнаки, дівчата 2008-09 р.н.), Київ

06-07   чемпіонат Європи U23, за призначенням

13-14   Кубок Європи U18, Дьор, Угорщина

19-21   всеукраїнський турнір "Кубок Князя Мала" (юнаки), Коростень, Житомирська обл. 

24-26   чемпіонат України U17, за призначенням

 

 ГРУДЕНЬ

17-18  всеукраїнський турнір, присвячений звільненню м. Черкас від фашистсько-німецьких загарбників (юнаки, дівчата), Черкаси

          всеукраїнський турнір «Кубок Новатора» (юнаки, дівчата), Хмельницький

Прочитано 300 разів